CONTACT US
INSTITUTE FOR YOUTH RESEARCH MALAYSIA Ministry of Youth and Sports
Level 10, KBS Tower No. 27 Persiaran Perdana Precinct 4, Federal Government Administrative Centre 62570 Putrajaya.
Accessibility Tools
No. Quotation | Nama Sebutharga | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IYRES BIL.1/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Fact & Figures Kajian Indeks Belia Malaysia 2020 | 222006, 221615 & 221601 | 25 March 2021 | 31 March 2021 | Closed |
IYRES BIL.2/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Fact & Figures Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2020 | 221615 & 221601 | 25 March 2021 | 31 March 2021 | Closed |
IYRES BIL.3/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Laporan Kajian Ketidakupayaan Belia Bersaing dalam Sektor Ekonomi | 222006, 221615 & 221601 | 25 March 2021 | 31 March 2021 | Closed |
IYRES BIL.4/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Pembangunan Sistem Kaji Selidik Indeks Budaya Sukan Malaysia (IBSM) 2021 | 210104 | 25 March 2021 | 7 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.5/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal E-Wallet bagi Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (IBSM’21) | 221804 | 13 April 2021 | 19 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.6/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal E-Wallet bagi Kajian Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) | 221804 | 13 April 2021 | 19 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.7/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal E-Wallet bagi Polling Pasca Undi18 | 221804 | 13 April 2021 | 19 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.8/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Kajian Kompetensi Pemimpin Muda | 222006, 221615 and 221601 | 26 March 2021 | 8 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.9/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal, Memasang Dan Mengkonfigurasi Aset ICT IYRES Bagi Tahun 2021 | 210101 or 210201 | 14 April 2021 | 27 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.10/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Pembangunan Sistem Portal MyJurnal IYRES | 210104 | 14 April 2021 | 27 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.11/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Kerja-Kerja Menaiktaraf Sistem eMYInd Institut Penyelidikan Pembangunan Belia Malaysia (IYRES) | 210104 | 29 March 2021 | 12 April 2021 | Closed |
IYRES BIL.12/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Kerja-Kerja Menaiktaraf Sistem eMYInd Institut Penyelidikan Pembangunan Belia Malaysia (IYRES) (dibuka semula) | 210104 | 26 April 2021 | 3 May 2021 | Closed |
IYRES BIL.13/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Pembangunan Sistem Portal MyJurnal IYRES (dibuka semula) | 210104 | 27 May 2021 | 9 June 2021 | Closed |
IYRES BIL.14/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Kerja-Kerja Menaiktaraf Sistem eMYInd Institut Penyelidikan Pembangunan Belia Malaysia (IYRES) (dibuka semula II) | 210104 | 27 May 2021 | 9 June 2021 | Closed |
IYRES BIL.15/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Kajian Kebolehlaksanaan Cadangan Penubuhan Institusi Kewangan Khusus untuk Golongan Belia: Bank Belia | 222006, 221615 and 221601 | 17 June 2021 | 21 July 2021 | Closed |
IYRES BIL.16/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Laporan Tahunan dan Penyata Kewangan IYRES 2020 | 222006, 221615 and 221601 | 17 June 2021 | 21 July 2021 | Closed |
IYRES BIL.17/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Laporan Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 | 222006, 221615 and 221601 | 17 June 2021 | 21 July 2021 | Closed |
IYRES BIL.18/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts & Figures Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (IBSM’21) | 222006, 221615 and 221601 | 17 June 2021 | 21 July 2021 | Closed |
IYRES BIL.19/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Portal Rasmi IYRES bagi Tahun 2021/2022 | 210104 | 17 June 2021 | 21 July 2021 | Closed |
IYRES BIL.20/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Hub Data IYRES bagi Tahun 2021/2022 | 210104 | 13 September 2021 | 27 September 2021 | Closed |
IYRES BIL.30/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Ydata@IYRES bagi Tahun 2021/2022 | 210102, 210103 and 210104 | 16 November 2021 | Cancelled | Closed |
IYRES BIL.31/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Mereka Bentuk, Mencetak dan Menghantar Coffee Table Book Tokoh Belia Malaysia | 221615 and 221601 | 20 August 2021 | 2 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.32/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Kajian Kebolehlaksanaan Cadangan Penubuhan Institusi Kewangan Khusus untuk Golongan Belia: Bank Belia (dibuka semula) | 222006, 221615 and 221601 | 25 August 2021 | 1 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.33/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Laporan Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (dibuka semula) | 222006, 221615 and 221601 | 25 August 2021 | 1 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.34/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts & Figures Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (IBSM’21) (dibuka semula) | 222006, 221615 and 221601 | 25 August 2021 | 1 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.35/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal dan Mengedarkan Saguhati Responden Kajian Keupayaan Pemilikan Rumah dalam Kalangan Belia Malaysia (dibuka semula) | 020302 | 25 August 2021 | 1 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.36/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts & Figures Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula) | 222006, 221615 and 221601 | 25 August 2021 | 1 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.37/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula) | 222006, 221615 and 221601 | 25 August 2021 | 1 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.38/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal dan Mengedarkan E-Wallet bagi Kajian Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21), Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (IBSM’21) dan Polling Keberkesanan Modul dan Progam ILKBS Serta Pengesanan Alumni (dibuka semula) | 020302 | 25 August 2021 | 1 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.39/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Mencetak, Membekal dan Menghantar Face Mask, Hand Sanitizer dan Foldable Non Woven Bag bagi Kerja Lapangan Kajian Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) | 020403, 020803 and 050301 | 25 August 2021 | 7 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.40/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Kajian Kebolehlaksanaan Cadangan Penubuhan Institusi Kewangan Khusus untuk Golongan Belia: Bank Belia (dibuka semula) | 222006, 221615 and 221601 | 21 September 2021 | 27 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.41/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal dan Mengedarkan E-Wallet bagi Kajian Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21), Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (IBSM’21) dan Polling Keberkesanan Modul dan Program ILKBS Serta Pengesanan Alumni (dibuka semula) | 221804 or 222202 | 21 September 2021 | 27 September 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.42/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Laporan Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (dibuka semula II) | 222006, 221615 and 221601 | 27 September 2021 | 4 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.43/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts & Figures Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (IBSM’21) (dibuka semula II) | 222006, 221615 and 221601 | 27 September 2021 | 4 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.44/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts & Figures Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula II) | 222006, 221615 and 221601 | 27 September 2021 | 4 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.45/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula) | 222006, 221615 and 221601 | 27 September 2021 | 4 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.46/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Mereka Bentuk, Mencetak dan Menghantar Coffee Table Book Tokoh Belia Malaysia (dibuka semula) | 221615 and 221601 | 27 September 2021 | 4 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.47/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Membekal dan Mengedarkan Saguhati Responden Kajian Keupayaan Pemilikan Rumah serta Kajian Polling Keperluan dan Aspirasi Wanita dalam Sukan | 221804 or 222202 | 7 October 2021 | 20 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.48/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Aplikasi Virtual Event Microsite bagi Seminar Penyelidikan Belia Kebangsaan 2021 (YOURS’21) | 010103 | 22 October 2021 | 28 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.49/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Penghasilan Video bagi Seminar Penyelidikan Belia Kebangsaan 2021 (YOURS’21) | 010302 and 010303 | 22 October 2021 | 28 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.50/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Hub Data IYRES (dibuka semula) | 210104 | 21 October 2021 | 3 November 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.51/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Laporan Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2021 (dibuka semula III) | 222006, 221615 and 221601 | 21 October 2021 | 27 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.52/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts & Figures Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula III) | 222006, 221615 and 221601 | 21 October 2021 | 27 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.53/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula III) | 222006, 221615 and 221601 | 21 October 2021 | 27 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.54/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Mereka Bentuk, Mencetak dan Menghantar Coffee Table Book Tokoh Belia Malaysia (dibuka semula II) | 221615 and 221601 | 21 October 2021 | 27 October 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.55/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts & Figures Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula IV) | 222006, 221615 and 221601 | 15 November 2021 | 22 November 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.56/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Menterjemah, Mereka Bentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Indeks Belia Malaysia 2021 (IBM’21) (dibuka semula IV) | 222006, 221615 and 221601 | 15 November 2021 | 22 November 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
IYRES BIL.57/2021 | Sebut Harga bagi Perkhidmatan Mereka Bentuk, Mencetak dan Menghantar Coffee Table Book Tokoh Belia Malaysia (dibuka semula III) | 221615 or 221601 | 15 November 2021 | 22 November 2021 at 12.00 p.m. | Closed |
No. Tender | Nama Tender | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IPPBM BIL.1/2020 | Perkhidmatan Pelaksanaan Kajian Care For Your Youth | 340104 | 8 October 2020 | 28 October 2020 (Wednesday) | CLOSED |
No. | Nama Sebutharga | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IPPBM BIL.1/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Penyewaan Mesin Fotostat Di Institut Penyelidikan Pembangunan Belia Malaysia (IYRES) | 221502 | 31 January 2019 | 13 February 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.2/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Kewangan Dan Perakaunan (SAGA) IYRES Bagi Tahun 2019/2020 | 210104, 210102 | 07 March 2019 | 20 March 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.3/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Membekal Cenderahati Responden Bagi Kajian Indeks Budaya Sukan 2019 | 030201 | 14 March 2019 | 27 March 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.4/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Merekabentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Facts And Figures Indeks Belia Sarawak | 010102 | 21 March 2019 | 03 April 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.5/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Merekabentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Indeks Belia Sarawak | 010102 | 21 March 2019 | 03 April 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.6/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Merekabentuk, Mencetak, Membekal dan Menghantar Buku Indeks Budaya Sukan Malaysia 2018 | 010102 | 25 April 2019 | 08 May 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.7/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji Dan Mentauliah Perisian Dan Perkakasan ICT Bagi Platform Data Science Dan Data Analytics Di IYRES | 210102, 210103, 210104 | 29 April 2019 | 21 May 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.8/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Membekal Dan Menghantar Saguhati Responden Bagi Kajian Penilaian Outcome Indeks Belia Malaysia 2019 | 030201, 020803 | 28 May 2019 | 10 June 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.9/2019 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Pembaharuan Lesen Sistem Emel Rasmi IYRES Tahun 2019/2020 | 210104, 210109 | 25 July 2019 | 07 August 2019, at 12.00 p.m. | CLOSED |
No. Quotation | Nama Sebutharga | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IPPBM BIL.1/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Merekabentuk, Mencetak, Membekal Dan Menghantar Buku Belia Ekstremis | 221601, 221615 | 24 January 2018 | 6 February 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.2/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Merekabentuk, Mencetak, Membekal Dan Menghantar Buku Laporan Tahunan Dan Penyata Kewangan IYRES 2017 | 221601, 221615 | 17 April 2018 | 23 April 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.3/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Membekalkan Bahan Promosi Kajian Indeks Budaya Sukan Malaysia 2018 | 020601, 020501 | 30 May 2018 | 05 June 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.4/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Perolehan Peralatan ICT IYRES Bagi Tahun 2018 | 210101 and 210102 | 20 September 2018 | 03 October 2018 (LANJUTAN), at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.5/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Perolehan Peralatan ICT IYRES Bagi Tahun 2018 | 210101 and 210102 | 05 June 2018 | 25 June 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.6/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Ydata @ IYRES Bagi Tahun 2018/2019 (Versi WEB & MOBILE APPS) | 210102, 210103 and 210104 | 23 October 2018 | 05 November 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.7/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Portal Rasmi IYRES Bagi Tahun 2018/2019 | 210104 | 23 October 2018 | 05 November 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.8/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Membekal Dan Menghantar Saguhati Responden Bagi Kajian Indeks Belia Sarawak | 030201 | 26 October 2018 | 08 November 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.9/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Mencetak, Membekal Dan Menghantar Vest Enumerator Bagi Kajian Indeks Belia Sarawak | 222401 | 26 October 2018 | 08 November 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.10/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Mencetak, Membekal Dan Menghantar Borang Soal Selidik Bagi Kajian Indeks Belia Sarawak | 010201 | 26 October 2018 | 08 November 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.11/2018 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Membekalkan Cenderamata Responden Bagi Kajian Ekspektasi Vs Realiti Pilihan Raya Umum 2018 (PRU-14) Pandangan Rakyat Malaysia. | 020603 | 21 November 2018 | 27 November 2018, at 12.00 p.m. | CLOSED |
No. Quotation | Nama Sebutharga | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IPPBM Bil1/2017 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Pembaharuan Lesen Emel Icewarp IYRES | 210104 and 210109 | 16 August 2017 | 22 August 2017, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM Bil2/2017 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Portal Rasmi IYRES Bagi Tahun 2017/2018 | 210104 | 11 October 2017 | 24 Oktober 2017, at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM Bil3/2017 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Ydata@IYRES Bagi Tahun 2017/2018 | 210101, 210102, 210103 and 210104 | 11 October 2017 | 24 October 2017, at 12.00 p.m. | CLOSED |
No. Quotation | Nama Sebutharga | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IPPBM Bil.1/2016 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Mencetak, Membekal dan Menghantar Borang Soal Selidik Indeks Belia Johor 2016 | 010201 and 221606 | 25 July 2016 | 1 August 2016 | CLOSED |
IPPBM Bil.2/2016 | Sebutharga Bagi Perkhidmatan Penyediaan Video Pemasaran #MYindexbelia | 010102, 010504, 221301, 221302, 221303 and 221304 | 28 July 2016 | 3 August 2016 | CLOSED |
No. Quotation | Nama Sebutharga | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IPPBM BIL 1/2015 | Sebut harga Perkhidmatan Mencetak Dan Membekalkan Borang Soal Selidik Untuk Kajian Pemetaan Belia Malaysia | 221606 | 27 April 2015 | 6 May 2015 | CLOSED |
IPPBM BIL 2/2015 | Sebut harga Menaiktaraf Sistem Portal Rasmi IYRES | 210101, 210102, 210103, 210104, 210105, and 210106 | 6 July 2015 | 31 July 2015 | CLOSED |
IPPBM BIL 3/2015 | Sebutharga bagi Merekabentuk, Mencetak, Membekal dan menghantar Buku Indeks Belia Malaysia 2015 | 221601 and 220114 | 7 October 2015 | 13 October 2015 | CLOSED |
IPPBM BIL 4/2015 | Sebutharga bagi Kerja-Kerja Penyelenggaraan dan Sokongan Teknikal Aplikasi Pemetaan Belia IYRES | 210110, 210103 and 221110 | 13 October 2015 | 20 October 2015 | CLOSED |
| No. Quotation | Quotation Details | Registration Field Code | Open Date | Closing Date |
|---|---|---|---|---|
| IPPBM BIL.1/2014 | Sebutharga Mencetak, membekal, dan menghantar brosur aktiviti IYRES bagi tahun 2014 | 221601 or 221613 | 27 March 2014 | 31 March 2014 at 12.00 p.m. |
No. Quotation | Nama Sebutharga | Field Code | Open Date | Closing Date | Status |
|---|---|---|---|---|---|
IPPBM BIL.1/2011 | Pelawaan Sebutharga Untuk Pembekalan Perisian Komputer | 221004(KKM) | 01 Nov 2010 | 08 Nov 2010 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.2/2011 | Pelawaan Sebutharga Penerbitan Buku Laporan Tahunan IPPBM 2010 | 221003(KKM) and KDN Printing Machine License | 09 Nov 2010 | 16 Nov 2010 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.3/2011 | Pelawaan Sebutharga Untuk Keperluan Peralatan ICT (Perkakasan & Perisian) | 210101 | 01 Dec 2010 | 08 Dec 2010 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.4/2011 | Pelawaan Sebutharga Untuk Pembelian Buku Pusat Sumber IPPBM | 010100 | 09 Dec 2010 | 16 Dis 2010 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.5/2011 | Sebutharga Membekal 28,000 Batang Pen Bercetak Logo dan Nama IPPBM | 020403, 020302 and 050301 | 12 Jan 2011 | 19 Jan 2011 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.6/2011 | Sebutharga Mencetak Jurnal Pembangunan Belia Malaysia | 221003 | 28 Jan 2011 | 07 Feb 2011 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.7/2011 | Sebutharga Membekal Perisian IBM SPSS Statistic Untuk Profil Belia Dan Indeks Belia | - | 6 April 2011 | 12 April 2011 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.8/2011 | Sebutharga Membekal Pen untuk Kajian Impak Sempena Hari Belia 2011 | - | 20 May 2011 | 23 May 2011 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.9/2011 | Sebutharga Merekabentuk, Mencetak, Menjilid Dan Menghantar Buku Fakta Belia Malaysia, Buku Indeks Belia Malaysia, Dan Buku Pemetaan Belia Malaysia untuk Institut Penyelidikan Pembangunan Belia Malaysia | 221003 (KDN License) or 221010 | 19 Sep 2011 | 27 Sep 2011 at 12.00 p.m. | CLOSED |
IPPBM BIL.10/2011 | Sebutharga Membekal, Menghantar, Mengkaji, Mereka Bentuk, Membangun, Memasang, Mengintegrasi, Menguji, Mentauliah dan Menyelenggara (dalam tempoh jaminan) Portal Institut Penyelidikan Pembangunan Belia Malaysia (IPPBM) | 210101, 210102, 210103, 210104, 210105, 210106 | 1 Nov 2011 | 5 December 2011 at 12.00 p.m. | CLOSED |